Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji o plikach cookies znajduje się tutaj: polityka prywatności.

YouTubeInstagramFacebookbip

Dane kadry EURES z terenu woj. lubelskiego

Doradca EURES
Agnieszka Sobolewska
a.sobolewska@ohp.pl,
tel./fax 81 524-51-08/09 w. 19

Lubelska Wojewódzka Komenda OHP
ul. Lubomelska 1-3
20-072 Lublin

Asystent EURES
Katarzyna Nowak
k.nowak@ohp.pl
ppp.leczna@ohp.pl
ceipmlublin@ohp.pl
tel: 81 752 31 29, 81 532 62 56

PPP w Łęcznej
ul. Bogdanowicza 9
21-010 Łęczna
(podległość CEiPM w Lublinie)
ul. Graniczna 13/3
20-010 Lublin

Asystent EURES
Katarzyna Wilawer
k.wilawer@ohp.pl
ceipmbialapodlaska@ohp.pl
tel: 83 342 70 90, 83 343 61 70

CEiPM Biała Podlaska
ul. Sikorskiego 5
21-500 Biała Podlaska

Asystent EURES
Marta Mielniczuk
m.mielniczuk@ohp.pl
ceipmchelm@ohp.pl
tel: 82 565 56 46, 82 565 92 99

CEiPM Chełm
ul. Lwowska 51
22-100 Chełm

Asystent EURES
Marta Maksymiuk
m.maksymiuk@ohp.pl
ceipmzamosc@ohp.pl
tel: 84 638 57 85, 84 639 00 62

CEiPM Zamość
ul. Bazyliańska 3
22-400 Zamość

Lubelska Wojewódzka
Komenda Ochotniczych
Hufców Pracy
ul. Lubomelska 1-3, 20-072 Lublin
tel. (81) 524-51-09, fax (81) 524-51-08
e-mail: lubelska@ohp.pl
Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
© 2019 Lubelska Wojewódzka Komenda OHP